Telpu uzkopšana

Telpu uzkopšana ir laikietilpīgs un ne pats tīrākais darbs, tāpēc visbiežāk uzņēmumi, kuriem ir savas darba vai ražošanas telpas, izvēlas algot uzkopšanas personālu vai arī slēdz vienošanos ar ārēju telpu uzkopšanas servisu.

uzkopsanas servisa cena

Kādas ir priekšrocības, slēdzot vienošanos ar “Greenline Office” par telpu uzkopšanas pakalpojumiem?

1. Jūs iegūsiet tīras grīdas/plauktus/galdus, nomazgātus logus un visu pārējo par ko esat samaksājuši pat tad, ja uzkopšanas personāls neieradies darbā, jo “Greenline Office” personāls aizvietos viens otru, lai klientam tas nesagādātu neērtības. Savukārt ja jūs paši algojat telpu uzkopēju- viņas/-a neierašanās gadījumā telpas paliek netīras, turklāt jums tāpat var nākties maksāt šim darbiniekam dienas algu.

2. “Greenline Office” apmāca personālu un jums nebūs jāraizējas par darbinieku apmācībām un nebūs par šīm apmācībām arī jāmaksā.

3. Jums nebūs jārūpējas par sociālajām garantijām un personāla lietvedības kārtošanu, jo saņemot pakalpojumu jums būs tikai jāapmaksā rēķins par saņemtajiem pakalpojumiem.

Cik maksā telpu uzkopšana?

Telpu uzkopšanas cena ir atkarīga no telpu uzkopšanas regularitātes, pakalpojumu klāsta un jūsu atrašanās vietas. Taču, ja vēlaties iegūt cenu piedāvājumu savam birojam vai ražošanas telpām, droši sazinieties ar mums pa tālruni 26004403 vai elektroniski un atbilstoši jūsu prasībām mēs sagatavosim piedāvājumu.

Kurās pilsētās “Greenline Office” piedāvā telpu uzkopšanu?

Šobrīd mēs sniedzam savus pakalpojumus : Rīgā, Mārupē, Jūrmalā, Liepājā un Tukumā. Gadījumā, ja jums ir nepieciešama ģenerāltīrīšana vai vienreizēja telpu uzkopšana,  mēs varam izbraukt arī uz citām vietām Latvijā.

Vai jūs piedāvājat arī privātmāju un dzīvokļu uzkopšanu?

Mūsu uzņēmums sadarbojas gan ar Valsts iestādēm, pašvaldībām un uzņēmumiem, gan ar privātpersonām. Mēs labprāt veicam arī dzīvokļu un privātmāju uzkopšanu.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Greenline Office
Average rating:  
 1 reviews
by Sandra on Greenline Office

Paldies, jūs esat malači!

Call Now Button

Pieprasiet labāko cenu!

Lai sagatavotu Jums cenu piedāvājumu, lūdzu aizpildiet pieprasījuma formu vai arī zvaniet mums pa tālruni 26004403!