Mīksto mēbeļu tīrīšana

Mēbeļu tīrīšana ir viens no pirmajiem pakalpojumiem, ko SIA “Greenline Service” sāka piedāvāt saviem klientiem. Šobrīd esam izauguši un varam nodrošināt mēbeļu tīrīšanu izbraukumā praktiski jebkuram uzņēmumam vai iestādei – neatkarīgi vai jums ir nepieciešam iztīrīt 10 klubkrēslus, 1 stūra dīvānu vai arī 700 klientu apkalpošanas krēslus. Ikdienā mēs veicam gan profilaktisko mēbeļu tīrīšanu, gan arī ļoti netīru mēbeļu ķīmisko tīrīšanu.

Mūsu uzņēmums specializēja ir ļoti plaša un mēs varam piedāvāt mīksto mēbeļu tīrīšanu gan parastā birojā, gan kinoteātrī/muzejā/skolā/uz kuģa vai bērnudārzā. Atkarībā no vides un klienta prasībām atrodam vienmēr klientam ērtāko risinājumu un piemērotāko ķīmiju un tīrīšanas metodi.

 

poga

 

Kādas mēbeles piedāvā tīrīt jūsu uzņēmums?

Mēs varam piedāvāt : krēslu tīrīšanu, dīvānu un atpūtas krēslu tīrīšanu, smalka auduma un antīku mēbeļu tīrīšanu vai ādas mēbeļu tīrīšanu. Ja jūsu iestādes mēbele ir pārvilkta ar audumu, ādu vai jebkādu citu materiālu, ko ir nepieciešams iztīrīt – mēs esam gatavi apspriest iespējamo sadarbību!

Cik maksā mēbeļu ķīmiskā tīrīšana?

Mēbeļu tīrīšanas cenas ir atkarīgas no :

  • mēbeles izmēra un dizaina ;
  • mēbeles materiāla ;
  • materiāla netīrības ;
  • jūsu atrašanās vietas ;
  • tīrīšanas apstākļiem ;
  • kopējā darba apjoma.

Tas viss izskatās sarežģīti, bet ja jūs sazināsieties ar mums un sniegsiet atbildes uz pāris vienkāršiem jautājumiem, mēs spēsim jums sagatavot precīzu cenu piedāvājumu.

Šobrīd mēbeļu tīrīšanu mēs piedāvājam Rīgā, Jūrmalā, Mārupē, Jelgavā, Liepājā un Tukumā! Savukārt, ja jūs vēlaties iztīrīt lielāka apjoma mēbeles, mēs varam izbraukt arī uz citām Latvijas vietām!

 Biroja krēslu tīrīšana

 Ādas mēbeļu tīrīšana

 

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Greenline Office
Average rating:  
 2 reviews
by SIA OFFICE SOLUTIONS on Greenline Office

Darbs padarīts teicami, patīkama komunikācija. Kas bija ļoti svarīgi - darbinieks ieradās precīzi norunātajā laikā. Paldies un noteikti vērsīsimies pie Jums atkal.

by RD Mājokļu un vides departaments on Greenline Office

Iesakām SIA "Greenline Service" kā uzticamu, atsaucīgu un drošu partneri.

Call Now Button

Pieprasiet labāko cenu!

Lai sagatavotu Jums cenu piedāvājumu, lūdzu aizpildiet pieprasījuma formu vai arī zvaniet mums pa tālruni 26004403!