Aizkaru tīrīšana

Aizkaru tīrīšana var būt ļoti apgrūtinošs darbs, īpaši tad, ja aizkaru izmēri ir tik lieli, ka tos nav iespējams noņemt un aizvest uz ķīmisko tīrīšanu vai arī aizkaru/priekškara noņemšana ir ļoti apgrūtinoša. Šajos gadījumos Greenline Office piedāvā aizkaru mazgāšanu/tīrīšanu uz vietas pie klienta.

Aizkaru/priekškaru tīrīšanas cenas ir atkarīgas no materiāla, netīrības pakāpes, telpas, aizkaru izmēra un piekļuves aizkariem, tāpēc lai saņemtu piedāvājumu, mums vispirms būtu jāredz tīrāmais objekts un telpa, kurā šis darbs būs jāveic.

Papildus aizkaru tīrīšanai varam piedāvāt arī aizskaru apstrādāšanu ar ugunsdrošu līdzekli, kas nodrošinās to, ka ugunsbīstamības gadījumā aizkari (kas parasti ir viegli uzliesmojoši un grūti nodzēšami) neaizdegsies. Daudzās pasaules valstīs šāda aizkaru/priekškaru apstrāde ir obligāta vietās, kur pulcējas lielāka cilvēku masa, piem., kinoteātri, muzeji, pilis un citi kultūras objekti.

Priekškaru un aizkaru tīrīšanu mēs piedāvājam izbraukumā veikt jebkurā Latvijas vietā. Īpašas atlaides piedāvājam teātriem, kinoteātriem, skolām, muzejiem un kultūras centiem, kurus interesē regulāra sadarbība.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Greenline Office
Average rating:  
 0 reviews
Call Now Button